B32924C3824M000
MFR.Part #
B32924C3824M000
JLCPCB Part #
C3299880
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 820nF X2 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS