B32923D3334M189
MFR.Part #
B32923D3334M189
JLCPCB Part #
C3298834
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 330nF X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS