B32923C3684K189
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32923C3684K189
JLCPCB Part #
C3300579
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 680nF X2 ±10% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS