B32923C3564M289
MFR.Part #
B32923C3564M289
JLCPCB Part #
C3298572
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 560nF X2 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS