B32922C3683M189
MFR.Part #
B32922C3683M189
JLCPCB Part #
C6467232
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 68nF X2 ±20% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS