B32922C3474K000
MFR.Part #
B32922C3474K000
JLCPCB Part #
C125436
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 470nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS