B32922C3224M289
MFR.Part #
B32922C3224M289
JLCPCB Part #
C3299447
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 305V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS