B32922C3104K000
MFR.Part #
B32922C3104K000
JLCPCB Part #
C361369
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 305V X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS