B32922C3103M189
MFR.Part #
B32922C3103M189
JLCPCB Part #
C3297279
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 305V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS