B32921X2473K000
MFR.Part #
B32921X2473K000
JLCPCB Part #
C3300816
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 47nF X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS