B32921C3683M289
MFR.Part #
B32921C3683M289
JLCPCB Part #
C125427
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 68nF X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS