B32921C3333M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32921C3333M000
JLCPCB Part #
C3299376
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 33nF X2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS