B32921C3103K289
MFR.Part #
B32921C3103K289
JLCPCB Part #
C3296570
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 305V X2 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS