B32918A5475M000
MFR.Part #
B32918A5475M000
JLCPCB Part #
C3298444
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+110℃ 4.7uF 530V X1 ±20% 插件,P=52.5mm Safety Capacitors ROHS