B32914A4334M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32914A4334M000
JLCPCB Part #
C3295955
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 330nF 440V X1 ±20% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS