B32914A3155M000
MFR.Part #
B32914A3155M000
JLCPCB Part #
C3300374
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 1.5uF 330V X1 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS