B32913A3474K189
MFR.Part #
B32913A3474K189
JLCPCB Part #
C3300202
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 330V 470nF X1 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS