B32913A3224K189
MFR.Part #
B32913A3224K189
JLCPCB Part #
C3300315
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 330V X1 Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS