B32913A3154M289
MFR.Part #
B32913A3154M289
JLCPCB Part #
C3296395
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 330V X1 ±20% 插件,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS