B32912B3154M189
MFR.Part #
B32912B3154M189
JLCPCB Part #
C3300197
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 330V X1 Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS