B32912B3154M000
MFR.Part #
B32912B3154M000
JLCPCB Part #
C3296114
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 150nF 330V X1 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS