B32912A5473K000
MFR.Part #
B32912A5473K000
JLCPCB Part #
C3297086
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 47nF 530V X1 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS