B32912A4333K000
MFR.Part #
B32912A4333K000
JLCPCB Part #
C3295499
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 33nF 440V X1 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS