B32912A3333M000
MFR.Part #
B32912A3333M000
JLCPCB Part #
C3298463
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 330V 33nF X1 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS