B32912A3333K289
MFR.Part #
B32912A3333K289
JLCPCB Part #
C3295397
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 330V 33nF X1 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS