B32912A3224K000
MFR.Part #
B32912A3224K000
JLCPCB Part #
C3298453
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 330V X1 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS