B32912A3104K189
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32912A3104K189
JLCPCB Part #
C3300507
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 100nF 330V X1 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS