B32911B3223M189
MFR.Part #
B32911B3223M189
JLCPCB Part #
C3296085
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 22nF 330V X1 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS