B32911A3333M189
MFR.Part #
B32911A3333M189
JLCPCB Part #
C3299093
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 330V 33nF X1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS