B32911A3103M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32911A3103M000
JLCPCB Part #
C125422
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 330V X1 ±20% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS