B32911A3103K289
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32911A3103K289
JLCPCB Part #
C3297104
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+110℃ 10nF 330V X1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS