B32778Z7226K000
MFR.Part #
B32778Z7226K000
JLCPCB Part #
C6467226
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1kV 22uF ±10% Plugin,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS