B32778Z4107K000
MFR.Part #
B32778Z4107K000
JLCPCB Part #
C7218396
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 500V ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS