B32776Z7126K000
MFR.Part #
B32776Z7126K000
JLCPCB Part #
C6748589
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1kV 12uF ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS