B32776Z0146K000
MFR.Part #
B32776Z0146K000
JLCPCB Part #
C5592722
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 14uF 1kV ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS