B32776T4166K000
MFR.Part #
B32776T4166K000
JLCPCB Part #
C3787283
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 16uF 450V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS