B32776T1355K000
MFR.Part #
B32776T1355K000
JLCPCB Part #
C3810649
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3kV 3.5uF ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS