B32776P6505K000
MFR.Part #
B32776P6505K000
JLCPCB Part #
C3789302
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+125℃ 5uF 630V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS