B32776G4406K000
MFR.Part #
B32776G4406K000
JLCPCB Part #
C3793900
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 40uF 450V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS