B32776G0126J000
MFR.Part #
B32776G0126J000
JLCPCB Part #
C3783821
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1kV 12uF ±5% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS