B32776E8306K000
MFR.Part #
B32776E8306K000
JLCPCB Part #
C3782417
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 30uF 800V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS