B32776E8206K000
MFR.Part #
B32776E8206K000
JLCPCB Part #
C3801233
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 20uF 800V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS