B32774X7505K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32774X7505K000
JLCPCB Part #
C7079125
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1kV 5uF ±10% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS