B32774D4226K
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32774D4226K
JLCPCB Part #
C531089
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 22uF 450V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS