B32774D4106K000
MFR.Part #
B32774D4106K000
JLCPCB Part #
C3799662
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 450V ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS