B32774D1155K000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32774D1155K000
JLCPCB Part #
C3810168
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.3kV 1.5uF ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS