B32758G7306J000
MFR.Part #
B32758G7306J000
JLCPCB Part #
C3804441
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 275V、550V ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS