B32756G3106K000
MFR.Part #
B32756G3106K000
JLCPCB Part #
C3795571
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 310V、580V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS