B32756C2505K000
MFR.Part #
B32756C2505K000
JLCPCB Part #
C3785797
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 250V、500V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS