B32754C3355J000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32754C3355J000
JLCPCB Part #
C3792200
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+105℃ 310V、580V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS